تیم تراپیکو ، متشکل از جمعی از متخصصان ، طراحان و توسعه دهندگان حوزه ی فناوری اطلاعات میباشد که با هدف ارائه خدمات با کیفیت بالا در سال ۱۳۹۲ پایه ریزی و در سال ۱۳۹۳ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود .

زمینه آغازین تیم تراپیکو ، فارسی سازی و ترجمه قالب ها و افزونه های وب بوده و هم اکنون نیز تمرکز اصلی تیم بر این زمینه میباشد .

تیم تراپیکو مفتخر است اعلام کند تنها پس از چند ماه از آغاز فعالیت خود در این زمینه توانسته است از اعتبار و اعتماد بالایی برخوردار شود ، که این امر میسر نمیشد مگر پایبندی به اصول و خط مشی هایی که در قسمت بعد به آنها اشاره شده است .

اما تراپیکو در اینجا متوقف نشد و فعالیت خود را به سایر حوزه ها از جمله طراحی و توسعه وب ، طراحی و توسعه اندروید ، طراحی و توسعه نرم افزارهای دسکتاپ ، تولید محصولات چندرسانه ای و طراحی گرافیک گسترش داد .

بدون شک هیچ گروه و سازمانی به خواسته ها و اهداف خود دست نخواهد یافت مگر اینکه خط مشی و اصولی هدفمند و مناسب برای خود تنظیم کند .
کوشیده ایم ، اصولی را خط مشی خود قرار دهیم که فقدان آنها در حوزه ی فناوری اطلاعات بسیار محسوس و قابل درک است و با پر کردن این شکاف ها ، سرعت خود را در دستیابی به اهداف خود افزایش دهیم .

اصول تیم تراپیکو

اول ، کیفیت

کیفیت اولین اصل و مهمترین اصل در تیم تراپیکو میباشد ، که بر طبق آن ، محصولی از جانب ما عرضه نمیگردد مگر اینکه از نظر کیفی مورد تایید باشد .
کلیه محصولات و بالاخص قالب های ارائه شده ، طی چندین مرحله و توسط افراد و بخش های مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار میگیرند تا محصولی که به دست مشتری میرسد ، خطاهای کمتری داشته باشد .

جالب است بدانید ، شاید تمرکز بالا بر روی کیفیت ، سرعت و یا همان کمیت را کاهش دهد ، اما اعتقاد ما بر این است ، محصول با کیفیت مشتری خود را پیدا خواهد کرد و هر مشتری راضی ، خود مبلغ آن محصول خواهد بود ، که در خواست های متعدد مبنی بر معرفی قالب های جدید توسط خریداران قالبهای قبلی ما موید و مهر تایید این مطلب میباشد .

دوم ، مشتری مداری

مشتری مداری ، حلقه گم شده ی بازار این روزهاست … باید دانست هیچ کسب و کاری شکل نمیگیرد مگر به واسطه ی وجود مشتری ، پس خوب است هوای آنها را حسابی داشته باشیم !

پشتیبانی و خدمات پس از فروش یکی از مسائل مهمی است که متاسفانه در بین شرکت ها و افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات به دلیل ماهیت مجازی فعالیت آنها مورد غفلت قرار گرفته است .

اما عقیده ما بر این است که ، خرید پایان یک معامله نیست ، آغاز یک تعهد است و همواره کوشیده ایم مشتریانی خرسند و راضی داشته باشیم چراکه مشتریان راضی ، بهترین مبلغ ها هستند .

اهداف تیم تراپیکو

تراپیکو ، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زیادی در راستای فعالیت در فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات در نقشه مسیر خود قرار داده است که اولین هدف در این مسیر ،

تبدیل شدن به برند شماره یک در زمینه فارسی سازی قالب و افزونه

میباشد ، که انشالا این امر با تکیه بر تخصص اعضا و تلاش و همت آنها میسر خواهد شد .

همکاری با تراپیکو به دو شکل همکاری در فروش و پیوستن به تیم امکان پذیر میباشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به لینک ها مراجعه فرمایید .