اگر به دنبال تنوع در محصولات خود هستید، به شما این مژده را می دهیم که میتوانید نیاز خود را بصورت کاملا رایگان برطرف کنید

زمان زیادی از مبادله کالا به کالا گذشته است ، و پول جایگزین این شیوه ی قدیمی شده است ، اما ما معتقدیم همیشه شیوه های قدیمی نادرست نیستند .

اگر شما کاربر گرامی قصد خرید از مجموعه محصولات ما را دارید و خود نیز صاحب محصولاتی هستید ، میتوانید با مبادله آن ، بدون پرداخت نقدی اینکار را انجام دهید .

برای استفاده از این طرح ، میبایست پس از مطالعه شرایط زیر ، اقدام به تکمیل و ارسال فرم زیر نموده و پس از بررسی اطلاعات وارد شده ، نتیجه در سریعترین زمان ممکن از طریق آدرس ایمیل شما به اطلاعتان خواهد رسید .

 

شرایط و ضوابط طرح مبادله محصولات :

  • محصول ارسالی شما میتواند شامل تمام موارد مفید در حوزه فناوری اطلاعات باشد ، اما قالبها و افزونه ها دارای اولویت بالاتری میباشند .
  • قیمت گذاری بر روی محصول شما بر عهده تراپیکو میباشد .
  • پذیرش هر محصول منوط به برابر بودن ارزشی محصول ارسالی و در خواستی و همچنین فقدان محصول شما در مجموعه ی ما میباشد .
  • در صورتی که فکر میکنید ارزش محصولی شما بیشتر و یا کمتر از محصول درخواستی میباشد ، میتوانید در قسمت “توضیحات بیشتر” تعداد محصولات درخواستی و یا محصولات ارسالی را تغییر دهید .

برای مثال چنانچه احساس میکنید قالب ارسالی شما ارزشی بیشتر از قالب درخواستی دارد ، میتوانید درخواست دو یا چند قالب در ازای قالب خود بکنید .

  • کلیه محصولات تراپیکو از کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی مناسبی برخوردار هستند ، متعاقبا درخواست میگردد محصولاتی را ارسال بفرمایید که از استفاده از آنها راضی بوده اید و از کیفیت خوبی برخوردار هستند .
  • توجه داشته باشید ، این اطمینان را به شما میدهیم که محصولات ارسال شده توسط شما به هیچ وجه توسط تیم تراپیکو جهت عرضه و فروش عمومی در سایت استفاده نخواهند شد .
  • در صورت وجود هرگونه سوال در این زمینه میتوانید از طریق بخش تماس با ما در تعامل باشید .

اطلاعات فردی
اطلاعات محصول ارسالی

لینک قالب یا افزونه خود را از سایتی که خرید کرده اید وارد نمایید .

هرگونه اطلاعات دیگر در رابطه با محصول خود مانند نسخه ، قیمت خریداری شده ، وضعیت رضایت شما از محصول و یا ساخته هایتان با محصول را در این قسمت وارد نمایید .

اطلاعات محصول درخواستی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید